مرکز پخش ایران با بهترین کیفیت و قیمت در شهرستانها

مرکز پخش بدلیجات ایران و خراسان که مرکز آن مشهد است مانند تمامی عمده فروشان کارشان تولیدات و یا واردات و انبار کردن محصولات می باشد تا به دست خرده فروشان برسانند و آنها نیز وطیفه عرضه ی کالا ها به صورت تکی به مشتریان را دارند . حال در راستای این شغل سوالات زیادی برای کسانی که به تازگی شروع به این کار کردند و یا قصد دارند قدم در این راه بگذارند پیش می آید که ما سعی کردیم بر اساس تجربه ی طولانی مدتی که در راستای فروش عمده بدلیجات داریم به آنان پاسخ دهیم . پس پیشنهاد میکنم تا انتهای مقاله با ما باشید تا جواب سوال هایتان را بیابید . ما فعال ترین نمایندگی ژوپینگ در سراسر کشور هستیم.

 

 

ما در مرکز پخش بدلیجات ایران و خراسان بهترین هستیم که در شهر مشهد بی رقیب هستیم.

 

 • پیدا کردن عمده فروش قابل اعتماد و مطمئن

 

 • شناخت اجناس بدلی موجود در بازار

 

 • تشخیص کالاهای اصل و تقلبی

 

 

 • ویژگی ها و مزیت های محصولات برند ژوپینگ

 

 • و …

 

 

مرکز پخش بدلیجات ایران و خراسان و عمده فروشی آن کجاست ؟

 

 

همانطور که پیش تر نیز کمی درباره ی عمده فروشی بدلیجات صحبت کردیم میتوانیم نتیجه بگیریم که پخش بدلیجات می تواند در هر شهری انجام شود و این که شما کدام مرکز را برای خرید کالاهایتان انتخاب میکنید بستگی به سبک کاری و سابقه ی آن عمده فروش دارد .

 

فروشگاه بدلیجات عمده با درخشان ترین سابقه :

 

فروشگاه بدلیجات کلاسیک در خراسان به دلیل سابقه و تجربه ی درخشانی که در واردات برند های ژوپینگ و ژوپیر که در ساخت زیورآلات بدلی بسیار محبوب و معتبر هستند بهترین شناخته شده است که گزینه ی مناسبی برای افرادی که در این بازار کار شخص قابل اعتمادی را پیدا نکرده اند میباشد. مدعی هستیم که تولید کننده بدلیجات عمده با سوابقی طولانی میباشیم.

 

 

 

مرکز پخش بدلیجات عمده ایران با روکش های چینی آب طلا و آب نقره

بهترین مرکز پخش بدلیجات ایران با واردات با کیفیت ترین محصولات برای عرضه به خرده فروشان

 

 

۱- کار فروشگاهی به صورت عمده چگونه است ؟ ( آبکاری طلاروس)

 

 

جواب این سوال را میتوان این گونه شرح داد که شخص یا اشخاصی که مشغول به کار پخش عمده زیورآلات هستند بین تولید کننده و خرده فروش قرار میگیرند و کار را برای هردوی آنان راحت تر میکنند . تا به حال آبکاری طلاروس را به بهترین شکل ممکن انجام داده ایم.

 

 • نگه داری از محصولات تولید شده :

 

به این شکل که تولید کننده پس از تولید انبوده به انباری احتیاج دارد که محصولات را در آنجا نگه داری کند تا خریدار آنها پیدا شود پس عمده فروش این کار را انجام می دهد .

 

انگشتر استیل

مرکز پخش بدلیجات در شرق کشور به سایر همسایگان هم ارسال دارد.

 

معرفی اجناس با کیفیت و پخش عمده زیورآلات :

 

اجناس را به خوبی معرفی میکند و وقت کافی به خرده فروش می دهد تا محصول مورد نطر خود را پیدا کند همچنین حمل و نقل و ارسال را برای تولید کننده نیز راحت تر می کند. پخش عمده زیورآلات در راحت ترین حالت ممکن توسط برند ما انجام میشود.

 

 

 • پخش عمده بدلیجات چه وظیفه ای دارد ؟

 

پخش عمده بدلیجات نقش مهمی دارد که باید تولید کننده ها را به نحو احسنت به خرده فروش ها وصل نمایند و برای همه خدماتش کاملا صادقانه عمل کند. ما علاوه بر تولید بدلیجات ژوپینگ و ژوپیر را دقیق انتشار میدهیم تا دچار تقلب و بازار سیاه نیفتید.

 

 • در واردات چگونه عمل میکند ؟

 

 

در بحث واردات نیز عمده فروشان خرید و حمل و نقل آن از کشور هارا به عهده میگیرند تا خرده فروشان بتوانند کالا ها را به بهترین شکل به مشتریان عرضه کنند . مثلا در بحث واردات برند های چینی بسیار مهم است که بنا به تجربه جنس های باکبفیت را بشناسند و بهترین هارا برای واردات به ایران انتخاب کنند .

 

 

 

 

بالاتریمجموعه سرویس های ژوپیر در مرکز پخش بدلیجات عمده ایران در مدل های مردانه و زنانه و بچگانه

متنوع ترین محصولات مرکز پخش بدلیجات در ایران به صورت عمده و امکان ارسال برای همه شهرها

 

 

۲- چرا خرید محصولات به صورت عمده بهتر است ؟

 

 

زمانی که شما مغازه ای دارید و به صورت تکی محصولات را به مشتریان عرضه میکنید بسیار مهم است که جنس های مغازه تان ، سروقت و به موقع به دستتان برسد ، اجناس با تنوع بالا برای فروش داشته باشید.

 

خیالی آسوده از قیمت ها و پخش عمده بدلیجات :

 

از کیفیت محصولی که دارید مطمئن باشید تا با خیالی آسوده قیمت گذاری کنید و به دست مشتریان برسانید . برای داشتن خیالی آسوده توصیه می شود که اجناس از عمده فروشان خریداری شود. پخش عمده بدلیجات از هدف های اصلی ماست.

 

دستبند استیل

مرکز پخش استیل ایران با نقره و پلاتین ها هیچ فرقی ندارد.

 

 • مزایای این کار چیست ؟

 

 

در خرید و فروش عمده محصولات شما دست واسطه هارا کوتاه میکنید در نتیجه مجبور نیستید برای تامین کالاهای مورد نیازتان هزینه های هنگفت بپردازید . شما با خرید از عمده فروش شرایطی دارید که می توانید به اندازه ی هزاران مشتری تخفیف بگیرید .

 

با عمده فروش ها کار کنید :

 

زیرا عمده فروشان هزینه ی فروشنده و انبارداری را ندارند در نتیجه سود کمتری از شما میگیرند .

 

 • استفاده از نام تجاری خود :

 

 

از دیگر مزیت های این کار  به استفاده از نام تجاری خودتان اشاره میکنیم . شما میتوانید از لوگوی تجاری خودتان استفاده کنید و به نوعی می شود گفت برندتان را تقویت کنید بدون اینکه نیاز به تولید محصولی داشته باشید .

 

 

مرکز پخش بدلیجات ایران با بهترین محصولات وارداتی کشورهای معتبر

 

عرضه محصولات در مرکز پخش بدلیجات با کیفیت ایران جلب رضایت همه ی سلیقه ها و همه سنین

 

 

۳- به طور کلی چند روش برای خرید محصولات بدلی به صورت عمده وجود دارد ؟

 

 

خرید و فروش بدلیجات به طور کلی به سه روش انجام می شود و یا می شود گفت سه دسته فروشنده زیورآلات عمده داریم :

 

 

 • تامین محصولات از نمایندگی :

 

 

این روش بدین گونه است که شما نمایندگی معتبر یک برند را در کشورتان پیدا میکنید و از طریق آن محصولات مورد نظرتان را تامین میکنید . برای آسان شدن این مطلب برای مثال فروشگاه ما که برند های ژوپینگ و ژوپیر را در بالاترین کیفیت وارد میکند.

 

تماس با مشتریان :

 

شما می توانید با تماس و صحبت درباره ی آنچه که برای مشتریان نیاز دارید هم از مشاوره درباره جنس این برند و تولید کننده آگاه شوید و هم سفارش خود را ثبت کنید .

 

 

کادوی مناسب با بهترین روکش ها در مرکز پخش بدلیجات عمده ایران برای مشتریان با سلیقه های مختلف

عرضه بدون واسطه در مرکز پخش بدلیجات ایران با کمترین سود و بهترین قیمت مناسب برای تک فروشی

 

 

 • شرکت های عمومی :

 

این شرکت ها تامین کننده محصولات مختلفی هستند و شما برای خرید محصولاتتان باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید و طبعا مشتریان که به صورت تکی خرید میکنند نیز باید سود بیشتری بپردازند .

 

 

 • شرکت های خصوصی :

 

 

کار این شرکت ها نیز همانند شرکت های عمومی است با این تفاوت که برای فروش محصولات در دسته بندی های مشخصی را تامین میکنند . به طور مثال از یک شرکت می توانید فقط نقره را به صورت عمده خرید کنید .

 

 

 

بالاترین تنوع در مرکز پخش بدلیجات عمده ایران برای محصولات طرح طلا و فلزات با روکش های متنوع

مرکز پخش بدلیجات وارداتی ایران در برند ژوپینگ با ضمانت اصل بودن کالا و حک نام بر روی محصولات

 

 

 

ژوپینگ چه شرکتی است و محصولات تولیدی آن چیست ؟

 

 

بعد از اینکه در مباحث بالا چندین بار نام این شرکت برده شد تصمیم گرفتیم که درباره ی این شرکت و محصولات آن نیز صحبتی کنیم تا برای افرادی که آن را نمی شناسند هم مباحث راحت تر و مفهوم تر بشود .

 

۱- مزیت خرید این برند :

 

یکی از دلایلی که اسم این برند را زیاد می شنوید قیمت بالای طلا برای خرید است اما در کنار این موضوع ویژگی ها مزیت های این برند نیز مزید بر علت شده است . تنوع بالا ، کیفیت و ماندگاری این محصول باعث محبوبیت در بین دوستداران اکسسوری شده است .

 

پابند استیل

مرکز پخش بدلیجات دست ساز در خراسان با به صرفه ترین هزینه ها

 

۲-  معرفی محصولات و برند چینی :

 

شرکت تولید کننده زیورآلات بدلی ژوپینگ متعلق به کشور چین می باشد . برخلاف تصور اکثریت که محصولات چینی بی کیفیت است باید بگویم این کشور محصولات بسیار با کیفیت و محبوبی در سراسر دنیا دارد که این تولید کننده یکی از آنهاست .

 

 • جنس تولیدات از چیست ؟

 

محصولات تولیدی این شرکت معمولا از جنس مس با روکش طلا ۲۴ عیار و یا ۱۸ عیار و یا از رادیوم می باشد . و نگین هایی که در طراحی و ساخت استفاده می شود از زیرکن صنعتی می باشد که در اکثر جواهرات به دلیل کیفیت خوبی که دارد بسیار مورد مصرف قرار میگیرد . نگین های اتمی و سواروسکی هم در بعضی اکسسوری ها استفاده می شود .

 

 

ست گوشواره و گردنبند در مرکز پحش عمده ایران رنگ ثابت و ضدحساسیت و برای پوست های حساس که زود قرمز میشوند

زیورآلات مدرن در مرکز پخش بدلیجات ایران با بهترین روکش های طلا و نقره و رادیوم ضدخش و ضد زنگ

 

 

۳- ویژگی هایی که محصولات این برند در جذب مشتری هایشان داشته اند :

 

یکی از مشکلاتی که اکثرا در استفاده از بدلیجات داشته اند که باعث شده دیگر به سمت این کالاها نروند غیر مرغوب بودن آنهاست که باعث میشود پس از مدت کوتاهی استفاده رنگ آن تغییر کند ، خصوصا در کشورهایی که تحریم شده اند این موضوع باعث شده جنس های بی کیفیت در کشور زیاد شود .

 

 

 • رنگ و شکل ثابت پس از استفاده طولانی مدت :

 

 

یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات این برند رنگ آن است که تغییر نمی کند و بعد از استفاده از آن نیز مانند روز اول براق و شفاف می ماند . این کالا ها چه در رنگ های طلایی چه نقره ای با بالاترین استاندار های به روز آبکاری میشود که عامل اصلی تغییر نکردن ظاهر و کیفیت آن است .

 

 

بهترین مرکز پخش بدلیجات عمده ایران مطمئن در وارد کردن النگو و گوشواره

مرکز پخش دستبند های بدلیجات ایران با بالاترین تنوع در کالاهای زنانه ، مردانه و نوجوانان

 

 

 • ضد حساسیت برای افرادی که پوست مستعد آلرژی دارند :

 

 

یکی از ماده های حساسیت زا نیکل است که در مواد اولیه محصولات تولیدی این شرکت نیست . افرادی که پوست های حساس دارند و بعد از استفاده از بدلیجات سریعا دچار خارش و قرمزی پوست میشوند.

 

نگران نباشید :

 

اصلا نگران نباشندزیرا که این اجناس با طلا آبکاری شده اند و از حساسیت و آلرژی جلوگیری میکنند و این ویژگی برای همه محصولات این شرکت صدق میکند .

 

گردنبند استیل

مرکز پخش بدلیجات در تهران جز با اهمیت ترین پلن های اجرایی ماست.

 

 • جنس نگین های مصرفی در کالاهای این برند :

 

 

سواروسکی که یکی از معروف ترین تولید کننده های نگین های اتمی است به دلیل کیفیت بالا در صنعت جواهرات بسیار مورد استفاده برند های معروف قرار میگیرد در تولیدات شرکت ژوپینگ نیز از آن برای محصولاتی مثل انگشتر ، گردنبند و دستبند استفاده میکنند .

 

 • مخراجکاری دقیق :

 

تمام این نگین ها مخراجکاری می شوند و کاشت آن روی محصول به صورت چهارپایه است که نگین را درون خود نگه میدارد و از آن مراقبت میکند . این کار نیاز به تجربه ی بالایی دارد که تولید کنندگان این شرکت دارا هستند .

 

 

 

ست گوشواره و گردنبند در مرکز پحش عمده ایران مردانه و زنانه

مرکز پخش بدلیجات و اکسسوری ایران به صورت ست و نیم ست آماده عرضه افراد دارای کسب وکار در این زمینه با بهترین قیمت

 

 

 • تولید اکسسوری های طرح طلا :

 

 

تمامی کارهایی که تا به امروز عرضه کرده اند همگی طرح های به روز طلا بوده است و تمام سعی خود را کرده است که های کپی با بالاترین کیفیت برای طلا باشد و طرح های متفرقه در این شرکت جایی نداشته اند.

 

 

۴- چند راه مطمئن برای تشخیص اصلی و تقلبی محصولات این شرکت :

 

 

 

هنگامی که یک برند محبوب می شود سودجویانی هستند که می خواهند از محبوبیت و معروف بودن آن استفاده کنند و محصولات خود را به فروش برسانند اما در این زمینه خیلی موفق نبوده اند زیرا شاید بتوانند طرح هارا کپی کنند اما هرگز کیفیت آن را نمی توانند کپی کنند که این خود راهی است برای تشخیص تقلبی بودن کالا . چند مورد دیگر نیز برایتان مثال میزنیم :

 

 • رنگ زرد محصولات تولید ژوپینگ اصل کمی متمایل به رزگلد است .

 

 • یکی دیگر از راه ها حک شدن نام برند روی قفل محصولات است بنابراین تنها به اسم روی جعبه های آن بسنده نکنید

 

 • خرید از فروشگاه های معتبر که جنس اصلی به مشتریان عرضه میکنند

 

 

 

معتبرترین مرکز پخش بدلیجات عمده ایران برای خرده فروشانی که به تازگی کار را شروع کرده اند با بهترین قیمت

مرکز پخش بدلیجات ضدحساسیت ایران ، محصولات اصل با روکش هایی که به هیچ عنوان به پوست آسیب نمیزنند و باعث خارش نخواهند شد

 

 

در سخن آخر :

 

 

خلاصه ای از مطالب بالا را با هم مرور میکنیم اما توصیه میکنم مقاله را با دقت دنبال کنید تا دانش کافی برای خرید و شناخت فروشگاه ها و اجناس بدلی کسب کنید . و همانطور که در بالا گفتیم.

 

فروشگاه و نمایندگی معتبر :

 

سعی کنید محصولات مورد نیازتان را از فروشگاه و نمایندگی های مطمئن تامین کنید تا پشیمان نشوید و در شروع کسب و کار مشتریان را جذب کیفیت و اصالت کالاهای مغازه تان کنید .

 

 • شناخت مراکز پخش عمده بدلیجات

 

 • اطلاعات مهم درباره عمده فروشی

 

 • بررسی شرکت ژوپینگ

 

 • محصولات این برند

 

 • و …
8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *